Salon Eden

VIZÁŽISTIKA

Stručný popis

VIZÁŽISTIKA

Krása je něco po čem všichni toužíme a něco, s čím se všeho dosahuje snadněji. Ovšem ne proto, že jsme dokonale oblečeni, nalíčení či učesání, ale proto, že z nás vyzařuje sebevědomí. Toho lze dosáhnout harmonickým splynutím našich úspěchů, ať již v práci nebo kdekoliv jinde, ale také tím, jak budeme vnímat sami sebe. Pokud nejsme spokojeni sami se sebou, nemůžeme o tom přesvědčit ani druhé i kdybychom chtěli sebevíc. Musíme se naučit o sebe starat tak, jak naše tělo potřebuje, což nám přinese dobrý pocit z vlastního těla a sebe samých. K tomu nám stačí trocha trpělivosti a rada odborníka, který je schopen nás nasměrovat tím správným směrem.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | VIZÁŽISTIKA

Ženy ovšem čelí dalšímu tlaku, a to upravenému vzhledu obličeje. Zdravá pleť je samozřejmě základem, ale k dokonalému pocitu nestačí. Na trhu je dnes mnoho druhů dekorativní kosmetiky, nepřeberné škály barev a stylů líčení, ale je zapotřebí se v nich umět orientovat a poznat co nám sluší nejvíce. Někdy tento úkol nebývá zrovna nejlehčím a právě proto tady jsme my – vizážisté.

Vizážistka má za úkol ukázat jak být půvabná za pomoci minimálního množství produktů, ale s maximálním možným efektem. Moderní líčení by proto mělo být jednoduché a přirozené, abychom si nejprve všimli obličeje a ne líčidel. Líčení by nám tedy mělo pomoci zdůrazňovat klady obličeje a ne obličej měnit.

Existují také různé druhy líčení, nejen podle typů obličeje, ale hlavně podle příležitosti, na kterou je make-up určen.

Nabídka líčení:

Líčení po kosmetice ( 5–10 min ) … Jedná se o lehké sjednocení pleti a projasnění po kosmetickém ošetření ( make-up, pudr, tvářenka, řasenka, lesk ).

cena:150,–

Denní líčení ( 30–45min ) … Vhodné na denní nošení a do práce. Líčení je jednoduché, přirozené a zdůrazňuje klady obličeje ( krém, make-up, korektor, pudr, tvářenka, lehké stínování očí, oční linky, řasenka, úprava obočí, lesk či rtěnka ).

cena:350,–

Večerní líčení( 60–90min ) … Líčení pro večerní příležitosti. Je poměrně výraznější, lesklejší, s vyšší korekcí a modelací obličeje a složitějším stínováním očí. Toto líčení by Vám mělo vydržet po celý večer ( krém, báze a rozjasňovače obličeje, korektory, make-up, pudry, tvářenka, složitější stínování očí, oční linky, řasenka, úprava obočí, kontura rtů, rtěnka s leskem, závěrečná fixace sprejem ).

cena:350,–

Líčení pro nevěsty ( 60–90 min + zkouška líčení ) … Jedná se o přirozené líčení, které by mělo vydržet co nejdéle. Vždy je nutná zkouška líčení, kdy se nevěsta rozhodne ze dvou návrhů. Líčení je čisté, precizní a doplňující celkový vzhled nevěsty. U tohoto typu líčení se dá po dohodě domluvit líčení až na místě apod. ( krém, báze a rozjasňovače, korektory, make-up, pudry, tvářenka, precizní líčení očí jednoduššího stylu, řasenka, úprava obočí, lesk či rtěnka, závěrečná fixace sprejem ).

cena.1× zkouška+1× líčení 1200,–

Líčení se provádí pouze na zdravé pleti, jakékoliv infekční onemocnění je kontraindikací, včetně oparu rtů, akutní rýmy, poranění v oblasti obličeje, které ještě není dostatečně zahojené apod.

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X