Salon Eden

SVATEBNÍ LÍČENÍ

Stručný popis

SVATEBNÍ LÍČENÍ

Pro nevěstu i svatební hosty

Svatební den by měl být tím nejkrásnějším dnem v životě, proto starost o vzhled svěřte raději do rukou profesionálů, budete si pak moci vychutnat den \„D\“ bez zbytečného stresu a se šťastným úsměvem na tváři.Běžné líčení vypadá na fotografiích nenápadně a jemně.Pokud ho chcete sama zvýraznit,můžete na fotografiích naopak vypadat ,,přelíčená,,. Experimentovat na poslední chvíli se při tak významné události nevyplácí.

Ať už jste zvyklá se v běžném životě líčit nebo ne, svatba je natolik výjimečný okamžik, že jistě i vy zatoužíte po naprosto dokonalém nalíčení, které vás v tento velký den rozzáří a učiní neodolatelnou. Co všechno byste měla udělat pro to, aby vaše tvář vypadala ve svatební den dokonale? 

Základem je zdravá a odpočatá pleť. Dopřejte si tedy před svatbou dostatek spánku, dodržujete pravidelný pitný režim a jezte výživnou stravu. Čím zdravější bude vaše pleť, tím méně starostí s make-upem vás čeká.Nabízíme i tzv.,,rychlá omlazující kosmetická ošetření,, těsně před svatbou.o tom,která je vhodná přímo pro Vás,je lépe domluvit se přímo na místě.Kosmetička Vám ráda poradí co právě Vašemu obličeji prospěje,aby jste ve svatební den byla krásná…

Profesionální nalíčení od kosmetičky dnes volí stále více nevěst. A jak by vaše spolupráce s kosmetičkou či vizážistkou měla vypadat? Rozhodně nás navštivte v dostatečném před­stihu před svatbou. Při první objednané návštěvě v salonu přistoupíte ke zkoušce líčení. S sebou si můžete přinést fotografii svatebních šatů,nebo i kousek jejich látky, vhodné je i předložit předpokládanou podobu svatební kytice a svatebního účesu. Líčení by mělo se vším ladit.Vyzkoušíme několik variant líčení. Vybereme takové líčení, ve kterém se budete vy sama cítit skvěle a přirozeně.

Pokud máte zájem,aby i Vaše maminka,sestra,pop­řípadě svědkyně,či drůžičky byly nalíčené od profesionála,mů­žete se na nás obrátit i s tímto přáním..Zkouška líčení se provádí pouze pro nevěstu,ale na místě svatby pak už může vizážistka nalíčit i Vaši početnou družinu..jen je potřeba vše dopředu objednat,aby mohla počítat s dostatečným časovým předstihem.

Ceník líčení najdete v podrobném popisu.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | SVATEBNÍ LÍČENÍ

Svatební líčení nevěsty (Cena zahrnuje 1× zkoušku v salonu + 1× líčení v den svatby) ……………..1200,–

  Svatební líčení nevěsty mimo salon bez zkoušky…………900,–

  Pouze zkouška svatebního líčení v salonu samostatně (bez objednání klasického balíčku zkouška + líčení v den svatby)…………450,–

Svatební líčení :maminka, svědkyně,družič­ka,další svatební hosté (na místě svatby bez zkoušky)………kaž­dá 450,–

Dopravné (mimo dosah PID)………………………………6,–/km

  Celodenní vizážistická a osobní asistence při větších akcích :ceník na vyžádání

 

foto prsteny:www. snubni-prsten.cz/maga­zin/sperky/stra­na2.html

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X