Salon Eden

MASÁŽ MEINEBASE

Stručný popis

MASÁŽ MEINEBASE

Detoxikační masáž s Meine Base

Při tomto ošetření se nejprve záda namasírují teplým zázvorovým olejem.Ten prokrví pokožku a zároveň nabudí činnost ledvin.Poté se záda třou pomocí zásadité minerální soli Meine Base.Díky vysokému obsahu minerálů a zásaditosti soli dochází k eliminaci toxických kyselinotvorných látek z těla.K tomu dochází i v průběhu masáže,i v nás­ledném zábalu.Tento proces je pro tělo namáhavější,proto je potřeba nechat tělo odpočívat.Důležitý je i následný pitný režim.

Krev se okyseluje po konzumaci živočišných produktů, cukru, alkoholu i ovoce. Snahou našeho těla je neustálé nastolování zásaditého prostředí, ve kterém mohou probíhat správně všechny reakce našeho těla. Kyselé prostředí zpomaluje regeneraci buněk, oslabuje imunitu a tělo je náchylné k nemocem, přemnožení mikroorganismů.

Při aplikaci různych detoxikačních a očistných procedur se v těle za pomocí úpravy stravy nebo užití bylinných prostředků rozpouštějí staré usazeniny, škodliviny a neutralizované kyseliny, čímž se tyto kyseliny opět aktivují a organizmus ve větší míře překyselují.

Tato masáž, podobně jako Guasha a jiné detoxikační procedury, pomáhá vyloučit škodlivé látky z těla a nastartovat ozdravné procesy v organismu.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | MASÁŽ MEINEBASE

Více o MeineBase

Ta nejlepší tělová péče je z přírody

Zásaditá tělová péče s optimální hodnotou pH koupelové vody pH 8,5. MeineBase® je vhodná k detoxikačním ošetřením,celo­tělovým a sedacím koupelím, ke sprchování a také ke koupelím nohou a rukou.

Osvědčená při mnohostranných zásaditých použitích:

celotělové koupele a koupele chodidel detoxikační masáže a ošetření osvěžující solný peeling a masáže zábaly ústní a nosní výplachy péče o zuby inhalace sauna a parní lázně punčochy a návleky dětská péče

Výhody MeineBase

přírodní vyčištění příjemné samopromaštění pokožky mnohostranné využití dělá pokožku hebkou, jako právě namazanou krémem bez konzervačních látek bez barviv a aromatických látek

Dávkování MeineBase

75 g = 1 – 2 celotělové koupele nebo 10 koupelí chodidel

750 g = 15 celotělových koupelí nebo 100 koupelí chodidel

1500 g = 30 celotělových koupelí nebo 200 koupelí chodidel

3000 g = 60 celotělových koupelí nebo 400 koupelí chodidel

Přírodní síla osmi drahokamů:

achát,karneol,ci­trin,chrysopras,o­nyx,horský křišťál,safír,chal­cedon

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X