Salon Eden

SPA zábaly

Stručný popis

SPA zábaly

Během těchto zábalů se používají přírodní mořské produkty (sůl,řasy,hlí­na,bahno) ze západního pobřeží Francie. Díky vysokému obsahu aktivních látek a zvláštní technice masáže, už po několika procedurách pozorujete zmenšení objemu,pokožka se stává pevnější a hladší.

V současné kosmetologii a reprodukční medicíně mají řasy nejširší využití. Používají se v kosmetické péči a k celkovému posilnění organismu člověka v komplexech thalasoterapi­e.Unikátnost biochemického složení mořských řas se dá vysvětlit vysokým obsahem biochemicky aktivních látek, které obsahují. Řasy jsou opravdovým zásobníkem užitečných mikroelementů : jodu, draslíku, hořčíku,vápníku aj. Kromě toho obsahují vitamíny. Díky tomu mají celkový ozdravný účinek na organismus, nasycují ho životně důležitými látkami, jejich deficit pociťují mnozí, a v první řadě obyvatelé velkých měst.

Léčivé vlastnosti řas

Řasy mají na organismus celkově podporující a léčivě ozdravující vliv. Pomáhají zlepšit procesy výměny, normalizují složení mikroelementů v tkáních, obnovují ochrannou sílu organismu díky posílení imunity. Řasy umožňují řešit mnoho problémů spojených s různými nemocemi nebo celkovým zhoršením duševního stavu vyvolaného deficitem různých mikro a makro elementů, avitaminózami. Je známo například, že obsahují mnoho hořčíku,jehož nedostatek v organismu způsobuje některé poruchy srdeční a cévní soustavy a je spojený se zeslabením činnosti srdečního svalu, a také narušuje neuroendokrinní soustavu. S deficitem tohoto elementu jsou spojené časté deprese, zvýšená plačtivost, snížení pracovního výkonu. Použití řas jak vnější tak i perorální ( ve složení biologicky aktivních potravinových přísad ) je také výbornou metodou prevence deficitu jódu a takové nemoci jako hypotyreóza.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | SPA zábaly

Program PROTI CELULITIDĚ

Tento thalaso zábal stimuluje lymfodrenáž a aktivuje lipolýzu ( spalování tuků ). Díky tekutému koncentrátu z chaluh bohatému na jód , se zlepšuje tuková výměna , napomáhá snížení přebytečných tukových usazenin. Zlepšuje se reliéf pokožky, její pružnost a pevnost.

Program ZMENŠENÍ OBJEMU

Tento program napomáhá zbavit se zbytečných centimetrů pouze po několika procedurách. Samozahřívací maska na základě Laminaria Digitata a mořského bahna aktivně napomáhá odvodu tuků a škodlivin z organismu. Abychom se vyhnuli účinku povislé pokožky, doporučujeme střídat tento program se zábalem na zvýšení pružnosti pokožky nebo masáží s použitím masážního oleje na zvýšení pružnosti pokožky.

Program ZPEVNĚNÍ

Indikace k proceduře: ztráta pružnosti pokožky, obnovení po porodu a také společně s terapií na snížení váhy. Účinky procedury: zpevnění měkkých tkání, zlepšení struktury a regenerace podpěrných vláken, zvýšení pružnosti a hydratace pokožky.

Program PEVNÁ PRSA

Pomáhá ženám, které chtějí svá prsa učinit přitažlivější: zpevnit, docílit pěkného, kruhového tvaru a větší pružnosti, zvětšit velikost ( v případě pokud jsou prsa malá), zmenšit projevy strijí.

Program LEHKÉ NOHY

Program je navržen k léčbě a prevenci žilní nedostatečnosti, těžkosti v nohách, otokům. Při léčbě má program trvanlivý a dlouhotrvající účinek. Zmenšují se otoky, normalizuje se krevní oběh, uvolňují se škodliviny a probíhá detoxikace. Kromě toho se dosahuje účinku – lehkých nohou. Program také odstraňuje bolest při křečích a bolestech svalů.

Program PLOCHÉ BŘICHO

Program pomáhá dosáhnout účinky v problematické zóně břicha. Dochází k liftingu a zvýšení pružnosti pokožky. Použitím aktivního gelu z mořských řas dochází k hlubšímu proniknutí do pokožky.tento revoluční program opět z řady thalaspa zahrnuje peeling, při kterém se pokožka promasíruje a prokrví a je schopna vstřebávat maximum účinných látek z mořských řas; po odstranění peelingu mořskou solí následuje zábal z mořských řas a před nanesením závěrečného krému na hubnutí vaši pokožku vypne a vyživí sérum na zeštíhlení a zpevnění.

KONTRAINDIKACE

Řasy jsou vysoce účinným přírodním produktem, ale není vhodný pro všechny. Kategoricky se nesmí používat těmi, kteří mají hypertireozu – zvýšenou funkci štítné žlázy nebo jakékoliv nádory . Nesmí je také používat pacienti, kteří procházejí léčbu radioaktivním jódem. Zábaly nebo masky nejsou nevinnou kosmetickou péčí, ale opravdovou medicínskou procedurou. Nanáší se pokud ne na celé tělo, tak na jeho velkou část , a to znamená , že mají vliv na celý organismus. Procedury s použitím řas musí být vybrány individuálně pro každého pacienta a používat se maximálně dvakrát do týdne.

Cena procedur THALASPA se odvíjí od sestavené procedury na míru.Podle délky ošetření a množství použitých produktů. Ceny jsou od 650Kč do 1250Kč

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X