Salon Eden

PROGRAM COMFORT BODY

Stručný popis

PROGRAM COMFORT BODY

Program pro zpevnění tkáně a redukci tukových zásob.Kombinovaná aplikace určitých přípravků má za následek kosmetickou aktivaci kapilární a lymfatické cirkulace.Napomáhá k odstranění celulitidy,redukci tuků,odvodnění a zlepšení tomusu pokožky.Ošetření se dá v této linii sestavit přímo podle konkrétních problémů......

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | PROGRAM COMFORT BODY

Comfort Body program je obohacen o termální vodu, jíly, extrakty z chaluh a rostlinné výtažky, které působí detoxikačně, zpevňují tkáně a redukují tukové zásoby. Kombinovaná aplikace dvou druhů ampulí – Lipotherm a Tonicdren – mají za následek kosmetickou aktivaci kapilární cirkulace prostřednictvím fyziologické stimulace, která aktivuje metabolizmus pokožky, zlepšuje krevní oběh a pomáhá efektivně proti celulitidě, ukládání tuku, zadržování tekutin a křehkosti kapilár.

Obsažené aktivní látky

Termální voda obohacená o bróm a jód: Voda z termálních pramenů má vlastnosti nenacházející se v solných roztocích stejného chemického složení. Je velmi bohatá na minerální soli a stopové prvky, jejichž vzácná kombinace zlepšuje a stimuluje aktivitu enzymů v pokožce.obrázek

Směs esenciálních olejů: příjemně voní a mají depurativní, antioxidační ochranné a vitalizující vlastnosti a současně zvyšují účinek dalších aktivních substancí.

Ruscus a centella asiatica: Vynikající utišující a vasokonstriktivní působení s doplňkovou ochranou; zlepšují mikrocirkulaci a stimulují žilní a lymfatickou obnovu. Vpodstatě pomáhají odstranit stagnující tekutinu.

Hnědá a zelená chaluha (Pelvetia canaliculata, Codium tomentosum a Laminaria digitat): pomáhají chránit před celulitou dodáváním jódu a dalších substancí které stimulují metabolismus tuku: revitalizují pokožku hydratací tkáně a působením tónizace.

Kofein a zelený čaj: Bohaté na kofein a substance, které vyzkoušenou tónizací a stimulujícími vlasnostmi; jejich zkrášlující působení zahrnuje stimulaci termogenesis s důsledným spalováním usazenin tuků.

Olej ze semínek hroznového vína: má silné antioxidační účinky, působí proti negativnímu vlivu volných radikálů a dodává pleti hydrataci. Pleť zjemmňuje a zpomaluje proces stárnutí pokožky.

Výrobky profesionální péče

Liposcrub – Tělový olejový peeling vyhlazení – drenáž Toto ojedinělé složení obohacené o esenciální oleje (citronová tráva, karafiát, pomeranč, rozmarýn lékařský) mají kosmetické stimulační účinky, zajišťují efektivní mechanické odlupování pokožky, a to rovněž díky přítomnosti vyhlazujících, dehydrujících a oligorestaurujících mořských solí, kombinovaných s výživným a zvláčňujícím působením rostlinných olejů (obilní klíčky, jojoba, večerní petrklíč a palmové máslo).

Poly glyco peel – Glykolický tělový peeling exfoliace – vyhlazení Tento výrobek byl speciálně vytvořen pro ošetření pokožky s celulitidou, se striemi a pokožku hrubou. Jemná emulze Poly Glyco Peel obsahuje aktivní látky jako jsou P.H.A. Poly Hydroxy kyseliny a A.H.A. Alfa Hydroxy kyseliny, které účinně odstraňují zrohovatělou vrstvu pokožky, napomáhají k okysličení pleti, jejímu zjemnění a vyhlazení. Poly Glyco Peel dále napomáhá ke zmírnění již vzniklých nových strií.

Lipoterm – Termální ampule detoxikace – redukce Dvousložkové sérum ve formě ampulí s kosmetickým hypertemálním působením obsahuje jedinečné aktivní látky jako jsou termální voda obohacená o oligoelementy, extrakty z mořských řas a extrakt z břečťanu, který napomáhá k mikrocirkulaci. Produkt je kosmeticky detoxinující, redukující a lipolytický, poněvadž napomáhá ke zlepšení mikrocirkulace a metabolizmu tuků. Lipotherm jese doporučuje pro ošetření kompaktní celulitidy doprovázené ukládáním tuků a toxinovanou tkání.

Tonicdren – Drenážní ampule drenáž – zpevnění Sérum ve formě ampulí vyniká svým unikátním složením založeným na extraktu z kaštanu a vysoce mineralizujících termálních vodách. Extrakt z borůvky a rybízu posiluje krevní kapiláry a zabraňuje jejich praskání. Produkt je kosmeticky drenážní, zpevňující a hydratační. Napomáhá zvýšení fyziologického stahování cévního krevního řečiště a odplavování zadržovaných tekutin s toickými látkami. Je pomocníkem v ošetření edémové a měkké celulitidy, doprovázené kapilární křehkostí (lámavostí), stagnací tekutiny a ztrátou pevnosti.

Slim Feel – Zeštíhlující aktivátor drenáž – odtučňovací efekt Sprej se solným aktivátorem má kosmetický katalizační efekt. Je obohacen o mořské soli, mineralizuje, zpevňuje a zvláčňuje díky extraktům z mořských chaluh a obsahuje směs esenciálních olejů (petržel, citrón, olej z pomerančových květů, santal, pačula), které mají kosmeticky drenážní a prokrvující účinek. Slim Feel usnadňuje absorbci aktivních látek, zvyšuje a posiluje účinek spolupůsobícího produktu.

Energy Massage Oil – Výživný masážní olej pružnost – jemnost Masážní olej velmi jemné a hebké konzistence se tonifikačním účinkem obsahuje aktivní látky jako jsou extrakt ze semen hroznového vína, olej ze sladkých mandlí, jedinečný olej z avokáda a extrakt ze zeleného čaje. Přípravek pleně respektuje přirozený hydrolipidický film pleti a zanechává ji příjemně jemnou, hebkou a pružnou.

Oligothermal Body Emulsion – Tělová emulze s minerály mineralizace – zpevnění Konzistencí velmi jemná emulze obohacená o termální oligoelementy (stopové prvky), které spolu s extraktem z kaštanu pleť mineralizují a zpevňují. Obsažené mořské extrakty mají hydratační a zpevňující efekt spolu s rostlinnými oleji. Provitamín B5 a vitamín E působí silně na regeneraci tkáně, hydratují ji a vyživují.

Elastic Cream Tělový krém vhodný k masážím celého těla nebo jako finální krém po tělovém ošetření. Působí proti celulitidě a tukovým zásobám. Velmi jemná textura obsahuje extrakt z přesličky a kofein.

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X