Salon Eden

LIPO-EASY

Stručný popis

LIPO-EASY

Ošetření lipoeasy je program speciálně sestavený pro modelaci postavy.Jeho působení je proti celulitidě a ukládání tuků.Jeho podstatou je redukční lipokomplex a nanostruktury,které mají zvýšenou schopnost transportu aktivních látek do pokožky.Díky tomu přináší maximální kosmetické výsledky za velmi krátkou dobu.Navíc se opět jedná o celotělové ošetření a díky tomu získává pevnost a tonus pokožka celého těla…

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | LIPO-EASY

Ošetření Lipo-easy – podrobný popis

obrázek Lipo-Easy je program speciálně sestavený pro ženy, které pečují o svůj zevnějšek a požadují účinný, přírodní a rychle působící výrobek proti celulitidě a ukládání tuků. Jedná se o kosmetickou linii z řady high-technology, která přemodelovává siluetu a pomáhá uchovat si zdravý vzhled s maximálními kosmetickými výsledky za velmi krátkou dobu.

Lipo-Easy je: Efektivní: viditelné výsledky již po několika málo sezeních Pohodlný a příjemný: výtvor s pohodlnou texturou, která se zcela absorbuje Rychlý: kratší doba sezení ve srovnání s tradičním profesionálním ošetřením.

Výzkumné laboratoře Bioline, díky svým unikátním technologiím jako je nanostruktura, vytvořily Lipo-Easy, vývojový a účinný postup, který modeluje kontury těla a dodává mu krásný tvar. Vysoce technologicky aktivní látky jsou kombinované s funkčními substancemi z exotických zemí, které vyvolávají relaxaci, zahřátí a příjemný pocit. Profesionální ošetření kosmetickými přípravky Lipo-Easy mají neobvyklou a velmi příjemnou texturu, která beze zbytku proniká do pokožky za současného pocitu velkého pohodlí.

Obsažené aktivní látky

Nanoemulze Nanoemulze zmírňuje ostrost kosmetických přípravků tím, že její struktura se skládá z molekul neuvěřitelně malé velikosti (10–9 nano velikosti). Velikost každé kapky v nanoemulzi je značně menší než kapky obsažené v tradičních emulzích a mikroemulzích (10–6 mikro velikosti). Přesně tato charakteristika činí nanostruktury schopné pronikat lépe do pokožky a dále tak zvyšovat účinek přípravku. Je zvýšena schopnost transportu aktivních látek do pokožky a tudíž se i zlepšuje jejich absorpce.

Lipolytický a antidepozitní účinek Podstatou aktivních látek v této řadě kosmetických přípravků je exkluzivní komplex s nanostrukturou a Redukční Lipo Complex vytvořený laboratoří Bioline. Ten se skládá ze tří molekul schopných podpořit lipolýzu a antidepozitní účinek.

Redukční Lipo Complex s nanostrukturou Regu® Slim: účinný komplex substancí jako je kofein, guarana, karnitin, malto-dextrin, calcium pantheine. Regu® Shape: nanoemulze téměř podobná pokožce, sestávající a slučující kyselinoleickou a safloru a extraktu ze safloru. Olej z andiroby: extrahovaný ze semínek speciální rostliny, která roste v amazonských deštných pralesech. Redukćní Lipo Complex funguje následujícím způsobem:

  1. Akcelerant Lipolýzy: aktivace hormonálního beta receptoru a zvýšení c-AMP.
  2. Lipolýza: urychlovač přeměny nahromaděného triglycerinu v nasycených kyselinách a glycerolu
  3. Antidepozitní účinek: redukce hromadění tuků uvnitř adipocytu.
  4. Odbourání: usnadněné přemístění nasycených kyselin do mitochondrií a nárůst beta-oxydace.
  5. Účinek: usnadnění krevního cirkulace a důsledkem toho zlepšení likvidace nasycených kyselin a glycerolu.

Další substance, které zvyšují efektivitu léčby:

Kakaové máslo Tato substance má vynikající výživné vlastnosti, které díky přítomnosti theobrominu a kofeinu, dvou lokálních aktivátorů lipolýzy, podporují kosmetickou redukci místního ukládání tuků a celulity.

Osvěžující komplex s capsicumem Pomocí pocitu chladu/ tepla způsobuje tento komplex hloubkovou vasokonstrikci a periferiální vasodilataci, tedy zvýšení tkáňového okysličení. Čím větší celulitový problém v dané oblasti, tím větší pocitový vjem.

Phytodermine lifting Toto je substance získaná z rostliny s obsahem škrobu, která je schopná značného liftingového efektu pokožky, který vyhlazuje pokožku.

Illipové máslo, karitové máslo, olej z amarantové kávy a révových semínek Spojení exotických másel a rostlinných olejů s jejich antioxydanty a výživnými proteiny, zvláčňují pokožku a pomáhají při prevenci proti stárnutí.

Účinek lipolýzy Všeobecně ne všechny kalorie dodané tělu potravou jsou spáleny. Část z nich se akumuluje jako rezervní energie. Přebytečné kalorie se přeměňují v tuk (triglyceridy) přes enzymatickou transformaci (lipogenesis). Tuk se akumuluje v buňkách, které vytváří tukovou tkáň (adipocyty). Když tělo potřebuje energii potom se pomocí lipolýzy nakumulované triglyceridy přemění v nasycené kyseliny a glycerol, které jsou využity metabolismem. Receptory, které jsou obsaženy v lipogenesis, jsou přirozeně aktivnější než ty, které jsou obsaženy v lipolýze, a obvykle jsou tyto dva procesy nevyvážené. To vede k akumulaci (usazení) tuku, jenž případně roztáhne a zvětší adipocyty. Během lipolýzy hraje rozhodující roli c-AMP (cyklus A.M.P.), velmi důležitá substance, která může tento proces urychlit. Vzniklá nasycená kyselina končí z části v krevním oběhu a část je degradovaná v mitochondriální hladině uvnitř adipocytu pomocí reakce zvané beta-oxydace.

Efektivita nanostruktur Exkluzivní komplex sestavený Laboratoří Bioline Reducing Lipo Complex (Redukční Lipo Komplex) s nanostrukturou má kosmetický lipolytický a protitukový účinek. Reducing Lipo Complex je přítomen, společně s dalšími specificky aktivními látkami, ve všech produktech včetně profesionálního léčebného (regenerační) setu Lipo-Easy.

Výrobky profesionální péče

Reducing Serum – redukční sérum Koncentrované mléko pro kosmetickou intenzivní léčbu, které díky svému složení obsahujícímu metyl-laktát a capsicum zlepšuje cévní aparát (vasodilatace – vasokonstrikce). Příznivé horko-studené působení zvyšuje kosmetický krášlící odtučňovací účinek pomocí Reducing Lipo Complex.

Reducing Butter – redukční máslo Toto měkké máslo s hladkou a hebkou konsistencí je obohaceno vzácným amarantem, révovým semínkem, olejem kávovníku a také máslem z karité a kakaa. Pohodlná krycí maska zvyšuje pronikání aktivních látek včetně Reducing Lipo Complexu, který napomáhá kosmetické redukci celulitidy.

Lifting Emulsion – liftingová emulze Tato mikroemulze má příjemně jemnou a hebkou konzistenci, která se snadno a rychle vstřebá do pokožky. Přidáním Reducing Lipo Complexu, illipu a kakaového másla, jež vyživují a zvlhčují pokožku spolu s Phytodermine Lifting mají zpevňující (ustalovací) účinek, zlepšují vláčnost pokožky, její tónus (napjatost) a zanechávají ji hladkou, hebkou a vláčnou.

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X