Salon Eden

ALGAMATER

Stručný popis

ALGAMATER

Algamater je efektivní program ,zaměřený na tzv.rizikové partie ženského těla.Toto ošetření se provádí lokálně ,pouze u problematických partií.To znamená bříško,zadeček a boky,stehna. Toto ošetření působí zejména proti usazování tuku a zároveň zadržování tekutin.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | ALGAMATER

Ošetření Algamater

Algamater je efektivní a jemný kosmetický prostředek uzpůsobený k ošetření celulitidy, partií s usazováním tuku a zadržováním tekutin, které převážně postihují oblasti břicha, stehen, kyčlí a hýždí. Léčba je založena na použití 4 produktů, které kosmeticky stimulují, zpevňují a zvláčňují pokožku. Algamater obsahuje mimořádnou směs esenciálních olejů (aromaterapie), termálního bahno z červených mořských chaluh, retinolu, bílého jílu a alginátů. Všechny jsou obohaceny arktickými mořskými řasami, mořskými solemi a oligoelementy. Algamater svým inovativním a technologicky pokrokovým složením je obzvláště účinné a profesionálně uspokojí i nejnáročnější klientky.

Správná rovnováha mezi tělem a duší Již staří Egypťané používali esenciální oleje jako terapeutické a kosmetické substance kvůli jejich překvapujícím účinkům. V dnešní době obzvláště v aromaterapii jsou esenciální oleje úspěšně používány pro jejich širokoúhlé kosmetické vlastnosti. Také velmi pozitivně působí na psychiku a vyvolávají všeobecně dobrý pocit.

Obsažené aktivní látky

Směs esenciálních olejů s různými účinky ve třech různých kombinacích:

  • Stimulace – zpevnění: citronová tráva, karafiát, pomeranč a rozmarýn lékařský.
  • Drenáž – vasoprotekce: anýz, pačula, vanilka, cypřiš, guaiacum a santal.
  • Anticelulitidní – prokrvení: petržel, pačula, citron, květ pomeranče a santal.

Červená mořská chaluha Chondrus Crispus Tato malá červená mořská chaluha obsahuje fytokoloidy, jejichž působení je podobné mucopolysacharidům. Je bohatá na vitamíny B1, B2, B5, C a PP. Chondrus crispus kombinovaný s proteiny vytváří ochranný film a má kosmeticky zvlhčující a zvláčňující účinky.

Retinol (vitamín A) Vitamín A byl vždy považován za nenahraditelného spojence lidské pokožky, poněvadž stimuluje a optimalizuje přírodní aktivitu pokožky za současné prevence a zpomalení stárnutí tkáně.

Antarktická mořská chaluha Macrocystis Pyrifera Tento obr, hnědá mořská chaluha, roste podél pobřeží Antarktidy. Obsahuje spoustu vitamínů a minerálů včetně oligoelementů jako je jód, železo, sodík, fosfor, vápník, magnézium, draslík a vitamíny A, B1, B2, C, D a E a také aminokyseliny. Chaluha regeneruje pokožku, ochraňuje a zlepšuje kolagen, elastin a GAG.

Směs rostlinných olejů Palmové máslo, olej z obilných klíčků, olej z jojoby, olej z večerního petrklíče jsou bohaté na vitamíny, proteiny, saponiny a polynenasycené mastné kyseliny, které mají kosmeticky výživující a zvláčňující účinky.

Extrakty z mořských řas Extrakty z různých typů řas (Coralian officialis, Gelidium cartilagineum) pleť mineralizují, stimulují a redukují tukové zásoby.

Mořská sůl Vysoká koncentrace mořské soli a oligoelementů příznivě ovlivňuje stagnaci tekutin a zároveň vykonává přirozený exfoliační účinek.

Výrobky profesionální péče

Algamater Fangoaromes (Algamater aroma bahenní maska) drenáž – redukce Složení tohoto výrobku je technologicky vysoce pokročilé. Je založeno na mimořádné směsi červených mořských chaluh (některé z nich jsou volné, některé v mikrokapslích), bílého jílu a alginátů obohaceného o esenciální oleje, retinolu, rostlinných extraktů a lipolytických substancí. Algamater bahno má také evidentní kosmetické reaktivační působení na pokožku díky vysoké koncentraci vitamínu PP. Ošetření je vysoce účinnné a má dlouhotrvající efekt při problémech s celulitidou, se zadržováním tekutin a místním usazováním tuků, které postihuje hlavně břicho – stehna – hýždě – kyčle. Maska je voňavá, snadno aplikovatelná a navozuje obzvláště příjemný pocit dobré nálady díky obsahu esenciálních olejů (petržel, citron, květ pomeranče, santal, pačula). Zábal z bahenní masky má evidentní drenářní hypertermální kosmetický účinek díky němuž se zlepšuje stav celulitidy a tukových zásob.

Algamater Fluidaromes (Algamater aroma sérum) dermoplastic – zeštíhlení Osvěžující olejovitá emulze má velmi speciální texturu. Jedná se o emulgovaný olej s vysokou koncentrací retinolu a antarktické mořské řasy, které jsou bohaté na vitamíny a aminokyseliny. Má zvláčňující a zpevňující kosmetické účinky. Regeneruje pokožku z fyziologického hlediska. Ta opět získává vláčnost a kompaktnost. Celkovýúčinek je zvýšen přítomností velmi speciálních a efektivních esenciálních olejů jako je anýz, pačula, vanilka, cypřiš, guaiacum, santal a semínka hroznů.

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X