Salon Eden

FONOFORÉZA

Stručný popis

FONOFORÉZA

Fonoforéza je metoda, která pracuje na principu tónové rezonance. Je aplikovatelná samostatně i jako doplněk masáží i jiných typů práce s tělem. Při práci se používají ladičky, které se podle potřeby přikládají na bolavá místa – klouby, obratle, svalové skupiny, akupunkturní body, meridiány, zóny vnitřních orgánů, čakry. Svoji léčivou vibraci přenášejí hluboko do tělesných tkání, a tím je uvádějí do rezonance a harmonizují je. Cílem je naladění těla na na jeho správnou vibraci. Nejčastěji se používá několik ladiček s různými frekvencemi, které odpovídají terapeutickému účelu. Zvukové vlny se přenášejí pomocí tkání, voda která nás z převážné části tvoří, je dokonalým vodičem. Jsme proto jako zvláštní hudební nástroj, který je schopen se dolaďovat ke správným tónům. Vhodný zvuk způsobuje, že se zdravé buňky posilují a nemocné velmi rychle regenerují.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | FONOFORÉZA

Fonoforéza je tónová metoda využívající ladičky, kterými působíme na akupunkturní body (podle tradiční čínské medicíny), čakry (dle indické medicíny), zóny (Masunagova diagnostika), orgány, kosti, klouby apod.. Využívá vlastnosti tónů k psychickému i fyzickému uzdravení. Metodu lze použít jak somaticky, tak holisticky.

Ladička je instrument ke vzorovému ladění hudebních nástrojů, v našem případě těla. Je naladěna na setiny hertze (Hz). Každá ladička má jinou frekvenci a od toho se odvíjí i její terapeutické vlastnosti. Při používání ladičky je léčivá nejen vibrace, která je cítit, ale i zvuk, který vydává.

Zvukové vlny se v našem těle přenášejí pomocí tkání, protože voda v nich obsažená je dokonalým vodičem. Jsme proto jako zvláštní hudební nástroj, který je schopen se dolaďovat ke správným tónům. Vhodný zvuk způsobuje, že se zdravé buňky posilují a nemocné velmi rychle regenerují. Použití ladiček je možné zkombinovat i s dalšími masážemi.

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X