Salon Eden

TERAPIE BOLAVÁ ZÁDA

Stručný popis

TERAPIE BOLAVÁ ZÁDA

Terapie je zaměřená na bolavá a unavená záda.Spojuje v sobě několik samo o sobě účinných metod.Ideální je opakované ošetření, kdy dojde nejen k jednorázovému uvolnění, ale, kdy se svaly zad stimulují , dokud nedojde k naprosté harmonizaci a člověk má po několika terapiích pocit, že už k žádnému dalšímu zatuhnutí samovolně nedochází.

Terapie obsahuje:

zábal celých zad z teplého prohřívacího léčivého bahna Thalaspa

relaxace klienta na vyhřívaném lehátku

diagnostika z reflexních plosek nohou

poté reflexní terapie-masáž chodidel

setření zad nahřátou žínkou a uvolňující masáž zad odstraňující blokády

uvolňující relaxační masáž šíje a krku,která využívá prvky čínské masáže hlavy

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | TERAPIE BOLAVÁ ZÁDA

Více o reflexní terapii a diagnostice z plosek chodidel:

Reflexní terapie je úžasná a nesmírně účinná forma terapeutické masáže.Ve své podstatě je reflexologie považována za holistickou léčebnou techniku,která se snaží pojímat člověka jako celek.tak,aby navodila v těle,duchu a duši stav rovnováhy a harmonie......

Čistě technicky,pokud jste na tomto druhu ošetření nikdy nebyli: u reflexní terapie jde o masáž reflexních plošek nohou, přidává se masáž pro uvolnění zad a šíje.Od každého reflexního terapeuta se dočkáte trošku jiné masáže,přestože všichni dělají ,,totéž,,.I re­flexní terapie má spoustu podob a zdrojů.V tomto případě je reflexní terapie doplněná zábalem z léčebného bahna, které svaly prohřeje, uvolní, připraví na masáž a díky svým léčebným vlastnostem uvolní nežádoucí metabolity.

Reflexní terapie je velmi specifickou metodou.Často se klienti diví,co všechno se dá z našich chodidel vyčíst.Vaše nohy vám řeknou,že máte špatný pitný režim,že tělu neudělal dobře poslední víkend,že někde uvnitř vás vaše orgány něco trápí… Úžasný způsob jak začít přemýšlet o svém životě. A nebo naopak nepřemýšlet,nechat si pouze ,,pomačkat,,re­flexní body na chodidlech a utéct tak trochu hektickému způsobu života. Kdykoliv se někde v těle objeví nějaká energetická rovnováha,kterou my sami ještě nevnímáme,reflexní terapie už je schopná ,,nahlásit,,pro­blém.

Nelze samozřejmě naprosto jistě říct,co se přesně v daném orgánu děje,ale lze vám nabídnout,z jakých příčin se ten který orgán obvykle takto hlásí.Na vás je pak už to,aby jste si přehráli své dny zpátky.Často si člověk teprv při pravidelných návštěvách reflexní terapie uvědomí sám sebe.Náš běžný život je hektický,uspěchaný a plný stresu.Ať už se jedná o stres z nedostatku času,nebo z nadměrného pracovního nasazení.Stres je pro naše tělo jednou z nehorších věcí.Když se naučíte trochu svému tělu naslouchat,věř­te,nebo ne…skutečně se vám odmění svým zdravím.

Více o bahenním zábalu,který při terapii používáme:

Po době ledové, před 10 000 lety, se oceán oddělil od pevniny a zanechal v oblasti jižní Bretaně mořský jíl, který byl úplně ochráněn před znečištěním, a proto si zachoval všechny skvělé vlastnosti. Díky svému mořskému původu, je jíl velmi bohatý na minerály a mikročástice, které jsou potřebné pro lidské buňky. Z jílu jsoupři zpracování izolovány nerosty, čistý jíl je smíchaný s éterickými oleji a tím se získá zábalová maska na tělo z mořského jílu. Tento přírodní mořský jíl obnovuje rovnováhu minerálů, tonizuje, odvádí toxiny, obnovuje rovnováhu těla cestou pronikání přes pokožku. Vstřebává toxické látky a přebytečnou tukovou tkáň, zlepšuje stav pokožky. Má uvolňující účinek.Dokáže i bojovat s revmatismem.

AKTIVNÍ PŘÍSADY : Mořské bahno vytěžené z hloubky a očištěné od ztvrdlých částic.Mořské bahno má unikátní vlastnosti, neobsahuje žádné škodlivé příměsi a je bohaté na minerály a mikročástice, které jsou výjimečně užitečné a potřebné buňkám naší pokožky a celému organismu. Éterický levandulový olej : má silný antiseptický, protizánětlivý účinek, ulehčující od bolesti ,zlepšuje práci srdečního svalu, snižuje arteriální tlak, reguluje práci zažívacího traktu, je efektivní při depresích, nespavosti, podráždění, melancholii, hysterii, pomáhá s problémy pokožky neuroendokrino­logického charakteru (ekzémy, dermatózy).

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X