Salon Eden

TOP masáž

Stručný popis

TOP masáž

Kombinace několika masérských technik spojených do jedné masáže.Tato exkluzivní masáž nejen ,že uvolní svalstvo zad a nohou,ale především Vám poskytne naprosto nevšední relaxační zážitek. Při masáži se používají tahy z masáží:Tibetská, bambusová, havajská, lávové kameny…..a díky tomu tato masáž nabízí dokonalý relaxační zážitek ke kterému ještě navíc patří anticelulitidní účinek při prosycení svalů na nohou mořskou solí.

Tibetská masáž

Masáž se provádí nahřátými plátěnými měšci, naplněnými mořskou solí a himalájskými magnetickými kamínky. Sůl dokáže detoxikovat pokožku a tělo, kamínky svým magnetickým účinkem uvolňují bolestivé klouby.

Masáž lávovými kameny

Základy této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Správně zvolená exotická aromaterapie umocňuje pocit kliku a pohody.

Bambusová masáž

Bambusová masáž stimuluje, odstraňuje stres, šetří vám ruce a přitom je velice příjemná. Bambusová masáž je osvědčená v boji proti ztuhlým svalům, dokáže úžasně pomáhat proti celulitidě a při tlaku na určená místa pomůžete klientům při nejrůznějších problémech.

Havajská masáž

Základy této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Velice účinná a přitom maximálně relaxační masáž.

Zobrazit podrobný popis
+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X