Salon Eden

SPA MASÁŽ

Stručný popis

SPA MASÁŽ

Masáž,která může být provedena samostatně,s čistým přírodním olejem,nebo ve spojení s aromaterapií.tato masáž je zaměřena na celé tělo.Jak fyzicky,tak psychicky.Har­monizace,uvol­nění,protažení­.Vše,co tělo potřebuje shrnuto do jedné masáže..

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | SPA MASÁŽ

Masáž má tři samostatné,ale zároveň prolínající se části:

Tahy zaměřené na psychosomatiku… v této části převládají sedativní účinky namířené na odstranění psycho emocionálního napětí , podráždění, neklidu, agrese. Základní účinek masáže je spojen s působením toku nervových impulsů z periferních somatických receptorů na centrum podráždění v centrální nervové soustavě. My jakoby «odvádíme» pozornost mozku od analýzy stresové situace, zvyšujeme práh podráždění, srovnáváme a stabilizujeme emociální stav pacienta vůči působení vnějších negativních faktorů. Psychosomatická masáž má výrazně zklidňující a intenzivní účinek, snižuje zjevně zneklidňující a depresivní stavy, obnovuje spánek a naplňuje tělo klienta pocitem smyslného pohodlí. Tato technika se aktivně používá v komplexní terapii psychosomatických onemocnění.

Část věnovaná ztuhlým svalům… namířená na uvolnění svalové tkáně, která je ve stavu napětí. Je pravidlem,že se spasmy ve svalech jsou spojeny takové problémy jako vznik nebo zesílení syndromu bolesti, poruchy pohybové aktivity,utlačování funkcí vnitřních orgánů. Jako samostatná procedura, se myo relaxační masáž používá k odstranění únavy a napětí, zlepšení elasticity svalových tkání,odstranění bolestí a obnovení pohyblivosti kloubů. V komplexní SPA – péči tato etapa připravuje tělo pacienta na hlubší působení.

Protahující a mobilizující část… tato technika také působí na svaly, pojivo a klouby, ale základem v této části, je blok hlubokého trofického cvičení a mobilizujících metod. Hlavní úkol obnovující masáže je v stimulaci základních systémů životních funkcí organismu (v prvé řadě nervové a cévní) pro zlepšení látkové výměny v periferních tkáních a obnovení funkční aktivity pohybové soustavy. Tato masáž pomáhá urychlovat procesy regenerace, obnovovat svalový tonus a naplňovat organismus životní energií.

Každá z etap může být plně samostatnou masáží orientovanou na omezený problém, ale pokud se spojí v komplexní péči, mohou dosáhnout opravdu překvapivých terapeutických výsledků.

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X