Salon Eden

MINERÁLNÍ KOUPEL

Stručný popis

MINERÁLNÍ KOUPEL

Minerální koupel v v polodrahokamech-Letní regenerace pokožky s tekutými minerály

Co Vás čeká:

Tělový peeling složení gelu s tekutým extraktem Rhodochrozitu, který je známý jako růžové zlato. Bojuje proti stárnutí a působí proti stresu. Extrakt je bohatý na biologický mangan, základní oligoelementy, které působí při syntéze kolagenu a elastinu, zlepšuje fibroblasty – sebeobranu proti cyto-toxickému účinku záření UVA. Mechanický peeling se provádí čistě mikronizovanými krystaly korundu, které podporují hluboký a přirozený regenerační proces, ve vztahu k biologii a fyziologii tkání pokožky.

Zpevňující elixír: koncentrované sérum s tonizujícími účinky a zpevňujícím efektem, které obsahuje základní čisté oleje, hydratační přírodní složky, keratoplastic, anti-aging a elasticizing a tekutý extrakt z hematitu, kamene odvahy a mládí. Extrakt hematitu je bohatý na biologické železo, oligo-elementy, které stimulují produkci kolagenu a pomáhají regeneraci podkožní vrstvy dermis.

Zábal z ReMinEssence hydratačního krému nasycený krém s účinkem výkonností obkladu, s přírodními super hydratačními, vyživujícími, zklidňujícími, ochrannými složkami a tekutým extraktem z malachitu. Malachit je minerál bohatý na biologickou měď, anti-volné radikály a oligoelementy, které zvyšují produkci kolagenu a elastinu uvnitř fibroblastů a aktivují tyrozinázy uvnitř melanocytů, pomáhají syntéze aktivátorů melaninu. Relaxační masáž:abychom docílili co největšího průniku regeneračních minerálů do pokožky-přichází na závěr masáž relaxačními a uvolňujícími tahy.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | MINERÁLNÍ KOUPEL

        Více o produktech:

     Přípravky určené k ošetření těla z jihu Itálie, byly vyvinuty s využitím nejnovějších vědeckých postupů a poznatků tak, aby splnily ty nejvyšší požadavky na kvalitu a účinnost. Jsou ze zaručeně čistých a vysoce kvalitních ingrediencí, vyráběné moderní biotechnologií. Jejich schopností je aktivně proniknout do pokožky, působit na problém zvenku i zevnitř a tímto se stávají nejúčinnější v péči o tělo. Díky všem komponentům zvyšují pevnost a elastičnost, stimulují regeneraci a obnovu pokožky. Speciální techniky masáží dávají neobyčejný pocit uspokojení, komfortu a činí tyto procedury opravdu exkluzivními.

        Vývojové oddělení laboratoří došlo do samého lůna přírody ve svém pátrání po látkách, které tělo potřebuje k doplnění své hladiny minerálů a ke znovuzískání jeho vitality. Tajemství této péče o pleť: polodrahokamy a jejich široké využití. Naše tělo potřebuje přibližně stovku stopových prvků ke správnému fungování. Proto, že některé z těchto prvků stimulují tvorbu enzymů, které ovlivňují v kůži biochemické reakce a jsou proto nezbytné pro zlepšení buněčné obnovy pokožky, minerální program je zaměřený na kompenzaci našeho nedostatku minerálních solí. Ve výsledné podobě tak představuje zvlášť příjemné řešení pro zlepšení zdraví a vitality pokožky. Tělové přípravky jsou založené na originálních recepturách a unikátních ingrediencích: polodrahokamy a stopové prvky s řadou užitečných vlastností.

+420 267 093 686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X