Salon Eden

ČÍNSKÁ MASÁŽ HLAVY

Stručný popis

ČÍNSKÁ MASÁŽ HLAVY

Tento druh masáže vede k maximální relaxaci a uvolnění. Je to opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramenou. Pokud je člověk ve stresu, kumuluje se v těchto oblastech napětí, které zapříčiňuje spoustu dalších bolestí. Zbavuje psychické zátěže, prospívá pokožce hlavy a kvalitě vlasů. Masáž působí jemným tlakem na akupresurní body a dráhy meridiánů po celé hlavě a šíji. Pomocí masáže hlavy a šíje se uvolní celé Vaše tělo. V Indii, Číně a Thajsku je masáž hlavy součástí každodenního života. Vhodná i v kombinaci s jinými druhy masáže.

Zobrazit podrobný popis

Podrobný popis | ČÍNSKÁ MASÁŽ HLAVY

Tuto masáž lze provádět na sucho,nebo vám můžeme doporučit,aby jste využili alespoň pár kapek eterických uvolňujících olejů.

Éterické oleje – to jsou drahocenné kapičky, které zachovávají scelující schopnost a jsou přítomny v rostlinách a květinách. Získávají se stékáním kapek nebo namáčením aromatických rostlin a jsou výtažkem těchto rostlin. Obsahují všechny aktivní přísady ve velmi koncentrované podobě. Jejich důležitost spočívá v tom, že nezůstávají na povrchu pokožky, ale pronikají, díky své molekulární struktuře, hluboko do podkožních vrstev, a takto zlepšují zevnitř pokožku jakéhokoliv typu , a zároveň přímo působí prostřednictvím čichu na nervový systém aroma terapeutický účinek.Požíváme ty nejkvalitnější­.Můžete využít například vůni mošusu od firmy Gerarďs.

Italská firma Gerard’s používá pouze ty éterické oleje, které mají biologický původ, jsou čisté, 100 % přírodní, používají se jak k výrobě exklusivních směsí s určitým účinkem, tak i jako čistý výtažek.

+420 267093686

Nabídka masážních služeb Salonu Eden

X

Salon Eden dále nabízí

X